Arcypasterze Ukrainy / Posługa pasterska / NIEMCY: 1
UA VA A Gullickson Thomas, abp, 1950;
1

Arcybiskup Thomas Edward Gullickson (1950). Nuncjusz Apostolski w Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну (2015), Nuncjusz Apostolski w Ukrainie (2011 - 2015), Nuncjusz Apostolski w Trunidadzie i Tobago, wyspach Bahamskich, Dominice, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadynach (2004-2011), Nuncjusz Apostolski w Antigua i Barbudzie, Barbadosie, Jamajce, Grenadzie, Gujanie i Surinamie (2004 - 2011), Arcybiskup (2004)

Utworzony 10.03.2015 10:10, zmieniony 25.09.2020 12:00

Берн,
f.b.: thomas.gullickson

Архієпископ Томас Галліксон народився 14 серпня 1950 року в Су-Фоллз (Sioux Falls) у США. 27 червня 1976 року був висвячений на священника архієпископом Ламбертом Антонієм Гохом (Lambert Anthony Hoch).

З 1976 року здійснював душпастирство у Sioux Falls (Південна Дакота, США). У 1981 році розпочав підготовку до дипломатичної служби, навчаючись у Папській Церковній Академії. Від 1 травня 1985 року працював у Папських Представництвах в Руанді, Австрії, Чехословаччині, Єрусалимі та Німеччині. Доктор Канонічного права.

2 жовтня 2004 року був призначений титулярним архієпископом Polymartium та Апостольським нунцієм в Тринідаді і Тобаго, Багамських островах, Домініці, Сент-Кітсі і Невісі, Сент-Люсії, Сент-Вінсенті і Гренадинах. 11 листопада 2004 року отримав єпископське свячення з рук кардинала Джованні Лайоло (Giovanni Lajolo) (співконсекратори - архієпископ Robert James Carlson та єпископ Paul Vincent Dudley). 15 грудня 2004 року отримав додаткове призначення Апостольським нунцієм в Антигуа і Барбуда, Барбадосі, Ямайці, Гренаді, Гайані і Суринамі.

Ważne wydarzenia w historii świątyń i posłudze arcypasterzy
Bieżąca data: styczeń, 27
1760 - о. Адам Красінський, призначений ординарієм Кам'янець-Подільським, рукоположений в єпископи в Скєрнєвічах (Польща) митролитом Гнєзненським і колишнім Львівським Владиславом Лубенським;
2008 - нову каплицю Матері Божої Фатімської в Одесі-Таірові освятив єпископ Броніслав Бернацький;
Następna data: styczeń, 28
1392 - консекровано у Тарнові єпископом Матеєм Яніном з Перемишля майбутнього блаженного о. Якова Стрепу, призначеного архієпископом-митрополитом Галицьким;
1917 - о. Ігнатій Дубовський, призначений ординарієм Луцько-Житомирським, консекрований у Санкт-Петербурзі колишнім єпископом-помічником Луцько-Житомирським ординарієм Сейненським Антонієм Карасем;
2001 - проголошено кардиналом Католицької Церкви архієпископа-митрополита Львівського Мар'яна Яворського;
2018 - в Берегові на Закарпатті у костелі Воздвиження Святого Хреста освятили меморіальну дошку святому Ласло до 825-річчя його канонізації;
2022 - Папа Франциск прийняв зречення з посади ординарія Мукачівського єпископа Антала Майнека та призначив Апостольським адміністратором дієцезії єпископа Миколу Лучка;
Nie znalazłeś swojej świątyni na liście wydarzeń?
Zgłoś wydarzenie do rkc.in.ua@ukr.net

Призначений 21 травня 2011 року Апостольським нунцієм в Україну. 16 листопада цього ж року вручив Вірчі Грамоти Президентові України. Став співконсекратором єпископа Яцека Пиля OMI. 5 вересня 2015 року направлений служити Апостольським нунцієм у Швейцарії та Князівстві Ліхтенштейну.

ŚWIĄTYNI ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM: 1) «TYWRÓW, Michała»;
INNE ARCYPASTERZE Z TYMI SAMYMI Stan duchowny: Arcybiskupi; Duchowieństwo: Diecezjalne; Posługa arcypasterska: 1. Nunciusze apostolscy, 2. UKRAINA (Ruś), 3. XXI stulecie, 4. Inne kraje, 5. WATYKAN; Święcenia biskupi: 1. WATYKAN, 2. XXI stulecie; Święcenia kapłanski: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa; Urodzenie: 1. Inne kraje, 2. XX stulecie / II połowa;

GŁÓWNE WYDARZENIA I PUBLIKACJE ZWIĄZANE Z ARCYPASTERZEM





Arcypasterze
Stan duchowny
Chronologia
Świętość
Duchowieństwo
Posługa arcypasterska
Święcenia biskupi
Posługa pasterska
Święcenia kapłanski
Urodzenie
Internet