12.09.2023 Портал «Костели і каплиці України»: вибір святинь за першою буквою місцевості та орга́нами

У вівторок, 12 вересня 2023 року на порталі «Костели і каплиці України» в загальних списках святинь додано можливість швидкого обрання храму за першою буквою місцевості, після чого можна далі гортати сторінки за номерами, або обрати першу букву іншої місцевості. Втім, можливість швидкого вибору костелу чи каплиці додано також у всі інші підрозділи розділу «Святині» («Місцезнаходження», «Статус», «Належність і стан», «Титул», «Вік», «Духовенство», «Матеріал» та «Інше»), якщо там є більше двох сторінок. В останньому підрозділі («Інше») додано можливість обрання храмів за наявністю орга́ну («Орга́ни»). В Україні, принаймні, 57 римсько-католицьких святинь (нинішніх чи колишніх) мають зараз орга́н, але їх більше (якщо не знайшли такий храм серед представлених на сайті, повідомте, будь-ласка, за електронною адресою rkc.in.ua@ukr.net).

04.09.2023 На порталі «Костели і каплиці України» опубліковано загальні списки святинь, пастирів і постів

4 вересня 2023 року для зручності користування порталом «Костели і каплиці України» опубліковано загальні списки святинь, пастирів і постів, щоб можна було швидко вибрати те, що цікавить.

Наведено в алфавітному порядку загальний список всіх населених пунктів України, які представлені на сайті нинішніми чи колишніми римсько-католицькими святинями. Кольоровий нмер на початку назви населеного пункту вказує на його приналежність до однієї із семи нинішніх українських дієцезій, а колір визначає регіон: зелений - західний, синій - північний і центральний, червоний - південний. При наведенні курсора на назву місцевості можна дізнатись із підказки, що з'являється, його дієцезію, область і район.

14.08.2023 Опубліковано оновлену версію порталу «Костели і каплиці України»

У понеділок, 14 серпня 2023 року опубліковано оновлену версію порталу «Костели і каплиці України» в тестовому режимі.

Після періоду тестування ця версія веб-сайту із частково зміненим дизайном повинна забезпечити більш зручні, особливо для користувачів мобільних пристроїв, можливості перегляду веб-сторінок, а також їх вибору за параметрами, які легко можна задати через нову систему меню. Надіємося, що це зробить простішою та легшою навігацію по порталу.

04.07.2023 Місячна перерва в оновленні порталу «Костели і каплиці України» та річний підсумок його функціонування

Перерва в оновленні порталу «Костели і каплиці України» триватиме по 4 серпня 2023 року.

Від початку відновлення його роботи 3 грудня 2020 року відвідувачами було завантажено понад вісімнадцять мільйонів триста тисяч сторінок. За цей час, зокрема, створено майже півтисячі нових сторінок, присвячених костелам і каплицям України, та оновлено (суттєво доповнено інформацією та фотознімками) сотні старих сторінок. А загальна кількість завантажених зі сайту сторінок перевищила сто чотирнадцять мільйонів триста тисяч, що підтверджує сторінка 'Карта і відвідуваність'.

08.04.2023 Побажання на Великдень єпископа Мар'яна Бучека

Христос воістину воскрес, Алілуя.
Радіймо та веселемось!

Великдень – це ніч виходу з гробу нашого Спасителя Ісуса Христа. Як передрікали старозавітні пророки, Бог воплотився від Діви Марії. Він жив у людському тілі на землі, страждав, помер на хресті і воскрес третього дня. Воскреслий Син Божий знищив гріх і вічну смерть. Він відкрив Ворота раю для тих, хто хоче слідувати життю, ненавидить війну і всі непорозуміння, які розділяють людей.

14.03.2023 Єпископу Мар'яну Бучеку 70 РОКІВ. Вітаємо!

Єпископу Мар'яну Бучеку 70 РОКІВ - 44 роки священства і 21 рік єпископства.

24.12.2022 Різдвяне вітання користувачам порталу «Костели і каплиці України»

І Слово стало тілом і оселилося між нами.
І ми бачили Його славу

(Йоан 1, 14)

День 24 лютого 2022 року для багатьох жителів України та всього цивілізованого світу залишиться початком російського імперського нападу на Україну та права вільних людей. Протягом багатьох років після розпаду Радянського Союзу лідери Росії, як при царизмі і комунізмі, так і в нинішній Російській Федерації не визнають кордонів вільної, незалежної України. Україна як нова держава в Європі має майже 40 мільйонів жителів і розмовляє своєю українською мовою. Керівництво Росії це заперечує, і, що найгірше, Православна Церква в Росії також проповідує такі нехристиянські та нелюдські погляди.