01.01.2024 Понад 20 мільйонів сторінок завантажено із нового порталу «Костели і каплиці України»

Станом на 1 січня 2024 року кількість завантажених від 3 грудня 2020 року із нового порталу 'Костели і каплиці України' сторінок перевищила двадцять мільйонів із загального числа від початку його функціонування у 2014 році, яке складає майже сто шістнадцять мільйонів, в чому не важко переконатись, відвідавши сторінку 'Карта і відвідуваність порталу'.

Понад сім мільйонів триста тисяч сторінок із цих двадцяти мільйонів припадає на розділ 'Святині' (кількість представлених на сайті нинішніх і колишніх римсько-католицьких храмів перевищила 1530), та майже два мільйони - на розділ 'Пастирі'.

12.09.2023 Портал «Костели і каплиці України»: вибір святинь за першою буквою місцевості та орга́нами

У вівторок, 12 вересня 2023 року на порталі «Костели і каплиці України» в загальних списках святинь додано можливість швидкого обрання храму за першою буквою місцевості, після чого можна далі гортати сторінки за номерами, або обрати першу букву іншої місцевості. Втім, можливість швидкого вибору костелу чи каплиці додано також у всі інші підрозділи розділу «Святині» («Місцезнаходження», «Статус», «Належність і стан», «Титул», «Вік», «Духовенство», «Матеріал» та «Інше»), якщо там є більше двох сторінок. В останньому підрозділі («Інше») додано можливість обрання храмів за наявністю орга́ну («Орга́ни»). В Україні, принаймні, 57 римсько-католицьких святинь (нинішніх чи колишніх) мають зараз орга́н, але їх більше (якщо не знайшли такий храм серед представлених на сайті, повідомте, будь-ласка, за електронною адресою rkc.in.ua@ukr.net).

04.09.2023 На порталі «Костели і каплиці України» опубліковано загальні списки святинь, пастирів і постів

4 вересня 2023 року для зручності користування порталом «Костели і каплиці України» опубліковано загальні списки святинь, пастирів і постів, щоб можна було швидко вибрати те, що цікавить.

Наведено в алфавітному порядку загальний список всіх населених пунктів України, які представлені на сайті нинішніми чи колишніми римсько-католицькими святинями. Кольоровий нмер на початку назви населеного пункту вказує на його приналежність до однієї із семи нинішніх українських дієцезій, а колір визначає регіон: зелений - західний, синій - північний і центральний, червоний - південний. При наведенні курсора на назву місцевості можна дізнатись із підказки, що з'являється, його дієцезію, область і район.

14.08.2023 Опубліковано оновлену версію порталу «Костели і каплиці України»

У понеділок, 14 серпня 2023 року опубліковано оновлену версію порталу «Костели і каплиці України» в тестовому режимі.

Після періоду тестування ця версія веб-сайту із частково зміненим дизайном повинна забезпечити більш зручні, особливо для користувачів мобільних пристроїв, можливості перегляду веб-сторінок, а також їх вибору за параметрами, які легко можна задати через нову систему меню. Надіємося, що це зробить простішою та легшою навігацію по порталу.

04.07.2023 Місячна перерва в оновленні порталу «Костели і каплиці України» та річний підсумок його функціонування

Перерва в оновленні порталу «Костели і каплиці України» триватиме по 4 серпня 2023 року.

Від початку відновлення його роботи 3 грудня 2020 року відвідувачами було завантажено понад вісімнадцять мільйонів триста тисяч сторінок. За цей час, зокрема, створено майже півтисячі нових сторінок, присвячених костелам і каплицям України, та оновлено (суттєво доповнено інформацією та фотознімками) сотні старих сторінок. А загальна кількість завантажених зі сайту сторінок перевищила сто чотирнадцять мільйонів триста тисяч, що підтверджує сторінка 'Карта і відвідуваність'.

04.07.2022 Перерва в оновленні порталу «Костели і каплиці України»

За 19 місяців від початку відновлення роботи порталу «Костели і каплиці України» 3 грудня 2020 року його відвідувачами було завантажено майже дванадцять мільйонів триста тисяч сторінок, а загальна кількість завантажених сторінок перевищила сто вісім мільйонів двісті тисяч, що підтверджує сторінка 'Карта і відвідуваність'.

Перерва в оновленні порталу триватиме від 4 липня по 29 липня, проте навіть протягом цього часу на сайті будуть публікуватись блоки із важливими подіями історії святинь та служіння архіпастирів.

03.12.2021 Річниця нової версії порталу «Костели і каплиці України»

3 грудня 2020 року веб-сайт «Костели і каплиці України» відновив роботу, зупинену у серпні 2019 року, але запрацював у новому форматі. Акцент було зміщено на храми та архіпастирів, де подавалась також важлива для них інформація з церковних новин інших сайтів. За рік функціонування порталу з нього було завантажено майже дев'ять мільйонів сторінок (див. сторінку «Карта і відвідуваність порталу»), а загальна кількість завантажених сторінок складає майже 105 мільйонів. За цей рік створено також понад 250 нових сторінок та доповнено новою інформацією і фотознімками багато старих. А від квітня, коли було введено статистичний облік, зафіксовано тридцять тисяч нових користувачів із 75 країн світу (у першу сімку потрапили подані нижче країни).