08.04.2023 Побажання на Великдень єпископа Мар'яна Бучека

Христос воістину воскрес, Алілуя.
Радіймо та веселемось!

Великдень – це ніч виходу з гробу нашого Спасителя Ісуса Христа. Як передрікали старозавітні пророки, Бог воплотився від Діви Марії. Він жив у людському тілі на землі, страждав, помер на хресті і воскрес третього дня. Воскреслий Син Божий знищив гріх і вічну смерть. Він відкрив Ворота раю для тих, хто хоче слідувати життю, ненавидить війну і всі непорозуміння, які розділяють людей.

14.03.2023 Єпископу Мар'яну Бучеку 70 РОКІВ. Вітаємо!

Єпископу Мар'яну Бучеку 70 РОКІВ - 44 роки священства і 21 рік єпископства.

24.12.2022 Різдвяне вітання користувачам порталу «Костели і каплиці України»

І Слово стало тілом і оселилося між нами.
І ми бачили Його славу

(Йоан 1, 14)

День 24 лютого 2022 року для багатьох жителів України та всього цивілізованого світу залишиться початком російського імперського нападу на Україну та права вільних людей. Протягом багатьох років після розпаду Радянського Союзу лідери Росії, як при царизмі і комунізмі, так і в нинішній Російській Федерації не визнають кордонів вільної, незалежної України. Україна як нова держава в Європі має майже 40 мільйонів жителів і розмовляє своєю українською мовою. Керівництво Росії це заперечує, і, що найгірше, Православна Церква в Росії також проповідує такі нехристиянські та нелюдські погляди.

16.04.2022 Великодні побажання єпископа Мар'яна Бучека

'Христос воскрес як Перший із мертвих.
Наша Батьківщина на небі. Алілуя'

Щороку ми святкуємо радісний День Воскресіння Ісуса Христа, Сина Божого і нашого Відкупителя. Дякуємо Йому за те, що подолав смерть і відкрив Царство Боже, яке знаходиться на небесах.

24.12.2021 Вітання з Різдвом Христовим 2021 і Новим роком 2022

Шановні відвідувачі нашого сайту rkc.in.ua! Кожного Різдва бажаємо один одному міцного здоров’я, гарних результатів у роботі та гідних заробітків. Бажаємо миру в родині, суспільстві та Батьківщині. Люди, пов’язані з Богом і Церквою, переживають свято Різдва Сина Божого Ісуса Христа у Вифлеємі. Він приніс людям надію на вічне життя після смерті тим, хто вірить у Нього. Він прийшов на землю в сім’ї Марії та Йосифа як дитина, що народилась в образливих для людини умовах стайні. Як навчає нас Святе Письмо, свої його не прийняли.

03.04.2021 Великодні побажання єпископа Мар'яна Бучека

Христос Воскрес, Алілуя!

Воістину воскрес, Алілуя!

У центрі Воскресіння Христове
сяє золотим блиском слави
поруч Його Хрест із серцем,
що кровоточить любов'ю,
і синакул пахне хлібом
Євхаристійний Ісус запрошує
до споглядання Великих Справ Божих


(Аліна Пауль)

Усім відвідувачам порталу rkc.in.ua у 2021 році обмеження особистої свободи бажаю сили Воскреслого, який подолав усі перешкоди і подарував нам Небо через Хрест.

23.12.2020 Побажання єпископа Мар'яна Бучека на Різдво Христове і Новий рік 2021

Шановні читачі оновленого цього року веб-сайту rkc.in.ua! У важкий час пандемії коронавірусу covid19, коли безліч людей у світі часто опиняються замкнутими у чотирьох стінах свого помешкання, надсилаю побажання втіхи та єдності з Немовлям Ісусом, народженим в умовах стайні для худоби у Віфлеємі. Пандемія викликає депресію внаслідок різних санітарних та адміністративнивних обмежень, тож ми шукаємо спокою, злагоди, задоволення та кращого настрою. Залишені на самих себе у власному домі чи квартирі, спробуймо встановити психічний та духовний контакт зі своїми близькими, а допомогою у цьому нам стане віра у Спасителя і Його Матір, а також опікуна і захисника св. Йосифа.

Пам’ятаймо, що у лікарнях медичний персонал, який часто інфікується цим вірусом, не достатньо оцінений суспільством і потребує нашої духовної та людської підтримки. Підтримаймо їх добрим словом та своєю молитвою, нехай відчують нашу вдячність за їх жертовність та зусилля, спрямовані на порятунок нашого здоров’я і життя. Також багато людей похилого віку самотні у своїх помешканнях, тож давайте допоможемо їм пережити цей період разом з нами. Тим, хто перебуває у спеціалізованих лікарнях, не маючи змоги контакту з родиною чи друзями, висловімо духовну підтримку та своє єднання з ними.

Підтримаймо теж священників, які, ризикуючи власним життям та здоров’ям, мужньо служать хворим, несучи їм сакраментальну та духовну допомогу у домівках та лікарнях. Для священнослужителів найкраща допомога та вдячність - це молитва за них, щоб вони могли виконати своє покликання служити ближньому у потребі. Довіряючи Божому Провидінню, ввіримо себе нашому Творцеві, який знає наші потреби, щоб допоміг витримати цей час випробувань у єдності з Ним та встановити тісніший зв’язок з нашими близькими.

Святкуючи Різдво Христове та очікуючи на новий 2021 рік, давайте побажаємо собі доброти у важкому повсякденні, не впадаючи у сумніви та песимізм. Нехай приклад Святої Родини, якій довелося подолати великі перешкоди при народженні Ісуса Христа, буде для нас втіхою і надією, що Господь з нами.

На святкування Різдва у 2020 та 2021 роках за григоріанським та юліанським календарем та Новий рік Господній 2021 випрошую для всіх відвідувачів порталу Боже благословення.

+ Мар’ян Бучек,
Єпископ-емерит Харківсько-Запорізький