|
У п’ятницю, 21 березня 2014 року у храмі Пресвятої Трійці в Обухові Київської області костельно-монастирського
комплексу згромадження Місіонерів Облатів Пресвятої і Непорочної Діви Марії відбулось святкування двадцятип'ятиріччя служіння
цього згромадження в Україні, на яке зібрались місіонери-облати з України та Росії на чолі з Генеральним настоятелем згромадження
о. Луїсом Логаном, котрий перебуває з візитом в Україні. Урочисту Святу Месу очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав
Мокшицький, а проповідь виголосив ординарій Києво-Житомирський архієпископ Петро Мальчук. На завершення Меси до присутніх
звернувся о. Луїс Логан.
|
|
Згромадження розпочало свою працю в Україні 1989 року (щоб дізнатися, які парафії обслуговують оо.-облати в Україні, протрібно перейти
по цьому посиланню 'Костели і каплиці / Монахи / Облати Марії, OMI').
Окрім того місіонери-облати служать також у медіа-просторі України. Редакція (за матеріалами: catholic-media.org)
|